Skip to content

„Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć.”

Terry Pratchett

About

 
 

Kim jestem?

Postrzegany jestem przez ludzi przede wszystkim jako żołnierz. Jest to tak naprawdę kręgosłup i  fundament tego wszystkiego co buduję dookoła.

W dzieciństwie uchodziłem za  łobuza. W szkole nie szło mi za dobrze, nawet z plastyki byłem zagrożony. Nie wynikało to z braku umiejętności, tylko raczej lenistwa i przedkładania dobrej zabawy nad obowiązki jakie zrzucali na mnie i moich kolegów nauczyciele. Na zaliczenie z plastyki cała klasa miała przynieść rysunek. Z tego obowiązku akurat się wywiązałem – niestety, nauczycielka nie chciała uwierzyć, że to moja praca i zleciła mi rysowanie w trakcie lekcji w jej obecności. Tak stopniowo zaczęła się moja zabawa z rysowaniem. Lubiłem obserwować, mieszać kolory.

W liceum zacząłem bardziej angażować się w rysowanie. Niektórzy wyrażali podziw, inni krytykę, która dodawała mi sił. Motywowało mnie to do stawania się lepszym, w tym co usiłowałem stworzyć.  Gdybym pewnie wtedy posłuchał kilku osób, którzy wyrażali niechęć do moich prac, obecnie nie byłbym szczęśliwym człowiekiem. Nie potrafię przestać myśleć, że można robić coś lepiej, więcej.

Jestem Artystą. Mogę zmieniać rzeczywistość, wpływać na to, jak wygląda świat, nawet jego niewielką część. Mam możliwość cofać się w czasie, w jakimś stopniu zmieniać przeszłość. Mogę tworzyć przyszłość.

Mój sukces nie wynika tylko z tego, iż otrzymałem talent od losu, ale również od ludzi, który mnie otaczają, pracy którą wykonuję, zainteresowań, które dzielę z innymi. Tylko wtedy może powstać coś naprawdę dobrego.

Kolory, które wybieram nie są kwestią przypadku. Stawiam na barwy ciepłe – wpływają one na pozytywne emocje, dodają siły nawet w beznadziejnych sytuacjach.

Każdy aby się spełnić, musi znaleźć coś, w czym czuje się dobrze. Niektórzy pokazują nam, że widzieliby nas w jakiejś roli. Czasem jednak spełniamy się w rzeczach, których byśmy się nie spodziewali, a dają nam satysfakcję.

Zapraszam Wszystkich do śledzenia mojej strony internetowejfacebook’a oraz odwiedzania mojego sklepu internetowego 🙂

Z pozdrowieniami dla Was,

WORO

Copyright© Manwith Passion. Designed and created by Anna LP founder WorldSide.pl