Arnold Schwarzenegger manwith passion Paweł Worobiej WORO

Arnold Schwarzenegger malowany w STRONG FACTORY w Nidzicy. Rok powstania 2016. Interesujące jest to, że ludzie dalej myślą że jest to fototapeta 🙂

Czego nie wiemy o Arnoldzie?
Arnold, znany każdemu jako aktor, jednak też kulturysta. Wywodzi się z biednej rodziny, a swoją karierę na siłowni rozpoczął…. w piwnicy. Panująca tam niska temperatura zimą powodowała, że ręce przymarzały do sztangi. Trenował on po 2 godziny 6 razy w tygodniu. Jego status społeczny nie pozwalał mu na trenowanie w drogich siłowniach czy klubach sportowych. Początkowo, dysponując tylko własną wiedzą, trenował głównie klatkę piersiową i biceps. Niestety zaniedbywał nogi, co odbiło się w późniejszym etapie na występach w zawodach. Mimo wszystko, jego determinacja i postępy sprawiły, że szybko wystartował w swoich pierwszych zawodach w Steier Hof Hotel, w Graz w Austrii, gdzie doszedł do finału.
W wieku 18 lat dostał powołanie do wojska, które było obowiązkowe dla każdego mężczyzny. Kilka tygodni od rozpoczęcia służby, Schwarzenegger chciał jechać na zawody Junior Mr. Europe, jednak nie otrzymał pozwolenia. Dopuścił się samowolki i opuścił służbę. Ostatecznie pojawił się na zawodach, które de facto wygrał. Konsekwencją jego czynu był tygodniowy areszt, a w ostateczności otrzymał pochwałę za wynik i rozkaz dodatkowych treningów. Po służbie przeniósł się do Niemiec, gdzie wystartował w kolejnych zawodach – trójbój siłowy oraz Mister Europa amatorów.
Jego kariera rozwijała się błyskawicznie. Schwarzenegger w ciągu 3 lat nabrał aż 60 kg masy mięśniowej.

Arnold Schwarzenegger

Paweł WORO Worobiej. Nidzica 2016

Na dowód tego, że to moje dzieło, poniżej kilka zdjęć z pracy 🙂

Arnold Schwarzenegger manwith passion Paweł Worobiej WORO
Arnold Schwarzenegger manwith passion Paweł Worobiej WORO

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.