Z CYKLU - MANWITH PASSION 
Przedstawiam wam Jakuba "Grędziu" Gręda. Jak zauważyliście, osoby, które prezentuję są związane ze sportami walki, tym razem jest inaczej. Chłopak w żaden sposób nie jest z nimi powiązany, chociaż w pewnym stopniu walczy, pytanie o co? 🙂

Może na początek wprowadzę, że Grędziu pochodzi z mojej rodzinnej miejscowości Nidzicy. Znam go, ponieważ wychowywaliśmy się razem i uczyliśmy w tej samej szkole. Pamiętam, jak już od młodych lat Grędziu osiągał coraz większe sukcesy w stylu tańca jakim jest hip hop dance. Jako pierwszy Polak w historii wygrał Mistrzostwa Świata w kategorii hip hop do lat 11. 
W 2003 r. jako pierwszy "hip hopowiec" reprezentował nasz Kraj podczas tanecznej Eurowizji w Amsterdamie. Jest 5-krotnym Mistrzem Świata, 3-krotnym II-gim Wicemistrzem Świata i to nie koniec jego osiągnięć... 14-krotny Mistrz Polski i z tego co widzę od 1994 r. sporo tego zdobył!

Chcę Wam pokazać co osiągnął dzięki swojej pasji i determinacji. Od zawsze biegał na zajęcia i nie dał się wciągnąć w złe towarzystwo. Chciał się rozwijać i z tego co widzę, dalej realizuje swoje cele i pasje.
Jest nauczycielem wychowania fizycznego oraz akrobatyki i hip hopu w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku.
Na koniec, dodam że jest kolekcjonerem kaset magnetofonowych z rapem. W swojej kolekcji posiada ponad 1900 taśm Rap Tapes & Vinyl by Grędziu.

Oby jak najwięcej takich ludzi jak Jakub "Grędziu" Gręda - CZŁOWIEK Z PASJĄ!

akub Grędziu Gręda od WORO
akub Grędziu Gręda od WORO
akub Grędziu Gręda od WORO

Dodaj komentarz