Jakub Grędziu Gręda – pasjonat i człowiek sukcesu

Z CYKLU - MANWITH PASSION 
Przedstawiam wam Jakuba "Grędziu" Gręda. Jak zauważyliście, osoby, które prezentuję są związane ze sportami walki, tym razem jest inaczej. Chłopak w żaden sposób nie jest z nimi powiązany, chociaż w pewnym stopniu walczy, pytanie o co? 🙂

Może na początek wprowadzę, że Grędziu pochodzi z mojej rodzinnej miejscowości Nidzicy. Znam go, ponieważ wychowywaliśmy się razem i uczyliśmy w tej samej szkole. Pamiętam, jak już od młodych lat Grędziu osiągał coraz większe sukcesy w stylu tańca jakim jest hip hop dance. Jako pierwszy Polak w historii wygrał Mistrzostwa Świata w kategorii hip hop do lat 11. 
W 2003 r. jako pierwszy "hip hopowiec" reprezentował nasz Kraj podczas tanecznej Eurowizji w Amsterdamie. Jest 5-krotnym Mistrzem Świata, 3-krotnym II-gim Wicemistrzem Świata i to nie koniec jego osiągnięć... 14-krotny Mistrz Polski i z tego co widzę od 1994 r. sporo tego zdobył!

Chcę Wam pokazać co osiągnął dzięki swojej pasji i determinacji. Od zawsze biegał na zajęcia i nie dał się wciągnąć w złe towarzystwo. Chciał się rozwijać i z tego co widzę, dalej realizuje swoje cele i pasje.
Jest nauczycielem wychowania fizycznego oraz akrobatyki i hip hopu w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku.
Na koniec, dodam że jest kolekcjonerem kaset magnetofonowych z rapem. W swojej kolekcji posiada ponad 1900 taśm Rap Tapes & Vinyl by Grędziu.

Oby jak najwięcej takich ludzi jak Jakub "Grędziu" Gręda - CZŁOWIEK Z PASJĄ!

akub Grędziu Gręda od WORO
akub Grędziu Gręda od WORO
akub Grędziu Gręda od WORO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *